Jak Aiviro funguje

Nejlepší přirovnání, jak popsat funkci našeho robota, je brigádník. Jedná se o nekvalifikovanou pomocnou sílu, které ukážete, co má na počítači dělat a která tuto činnost do nekonečna opakuje.

Trochu víc technické vysvětlení je následující. Jedná se o neuronovou síť, která umí ovládat uživatelské rozhraní stejně jako člověk. Vidí a ovládá nejen Windows aplikace stejně, jako člověk. Dovede si poradit i s aplikacemi, které nelze jinak automatizovat.

Náš robot má ale jisté výhody oproti brigádníkovi. Robot je spolehlivý, nedá výpověď, lze ho jednoduše klonovat, není nemocný, pracuje ve dne v noci, o svátcích a víkendech. Když něco nezvládne, tak to přizná nadřízenému, nic nezatlouká.

Robota Aiviro je nutné naučit danou činnost. To dělají zprvu naši integrátoři, ale časem si šikovní zákazníci dovedou učit robota dalším pracem sami. Učení je jednoduché, buď jak je vidět na videu lze napsat skript v jazyce Python, nebo je možné v Aiviro Editoru robotu ukázat, naklikat, co má dělat. To už zvládne i méně zkušený uživatel, který ale perfektně rozumí danému firemnímu procesu.

0:00
/

Nevíte, zda je váš úkol vhodný pro robota? Není nic jednoduššího, než nám danou činnost nahrát pomocí Aiviro Recorderu, my nahrávku posoudíme a případně pomůžeme s optimalizací daného procesu.

obchod@aiviro.com