Oblíbené scénáře u zákazníků

Často se ptáte, s čím Vám může Aiviro Robot ve firmě pomoct. Tak například s nástupem nového zaměstnance nebo s registrací nových uživatelských účtů. Objednávky a faktury zvládá hravě.

Oblíbené scénáře u zákazníků

Naši zákazníci se nás často ptají na scénáře jiných zákazníků. V tomto článku jsem sepsal pár z nich. Některé bohužel nejsou publikovatelné a některé zase nejsou přenositelné jinam.

Čistota dat

Mít data v pořádku je velké téma. Problém nastává v okamžiku, kdy máte ve firmě víc systémů. Někdy se prostě nepodaří integrovat vše do jednoho systému, nebo by byla integrace příliš nákladná. Například na jedné klinice mají dokonce 3 systémy a je potřeba denně synchronizovat uživatelské účty. Denně se registrují desítky nových uživatelů. Náš robot Aiviro se stará o to, aby byla data ve všech systémech konzistentní. „Ručně“ je přepisuje z jednoho systému do druhého.

Příchod a odchod zaměstnance

Neznám firmu, která by při příchodu zaměstnance vytvořila na jednom místě účet a tím by přijetí skončilo. Náš robot zvládne vytvořit uživatelské účty na základně firemního ERP i v dalších systémech, například v docházkovém systému, v aplikaci pro vstupní bránu přidá SPZ vozidla, …

Interní systém pro správu zaměstnanců

Monitorování konkurence

Můžete monitorovat konkurenci tím, že každý den vytvoříte a stornujete objednávku, tím zjistíte počet objednávek. Náš robot se naučil zaregistrovat do všech TOP 10 českých e-shopů, jeden skript, není třeba mít zvláštní skript pro každou webovou aplikaci.

Registrace robota v českém internetovém obchodě

Dolování dat

Potřebujete reporty z různorodých míst? Například veřejných rejstříků, ke kterým nejsou API rozhraní, nebo jsou příliš komplikovaná na napojení? Potřebujete zjišťovat údaje ze skenovaných PDF stažených z internetu? Všechno to náš robot zvládne.

Ovládání starých systémů a aplikací

Znáte to, 90 % všeho máte schované pod jednou střechou vašeho ERP. Jenže co když provozujete aplikace, systémy, které prostě nejsou napojitelné? Například historické systémy, které již nejsou udržované, ale slouží dobře, jen by jejich náhrada byla příliš nákladná? Aiviro umí ovládat i tyto systémy, jako člověk.

Testování funkčnosti

Testování aplikací je taktéž velké téma. Dovedeme testovat i aplikace, které nejsou vůbec optimalizované pro automatizované testování. Prostě testujeme jako člověk, jen mnohem levněji, efektivněji a spolehlivěji. Robota lze navíc využít i pro UX testování, když se v aplikaci nevyzná náš robot, je pravděpodobné, že se v ní nevyzná ani člověk.

Citlivé přístupy

Existují systémy, do kterých má přístup pouze majitel, jenž nedovolí přístup nikomu jinému. Jak takovou situaci řešíme s robotem? Je to jednoduché, majitel se přihlásí do problematického systému a poté pustí robota, který tam činnost provede. Robot v tomto případě přístupové údaje vůbec nemá.

Motivace

Často se setkáváme s tím, že finanční návratnost není hlavním kritériem. Co je cennější než peníze? Je to spokojenost zaměstnance. Jak bude zaměstnanec spokojený, když musí každý den 2x vyplnit nějaké údaje do reportu? Ano, zabere to jen 2x 5 minut, ale jak se to podepíše na motivaci zaměstnance? Máme s tím zkušenosti, odbourání rutinních činností má velký vliv na motivaci zaměstnanců.

V čem je to kouzlo?

Říkáte si, zní to všechno hrozně skvěle, ale kde je háček? Jak je možné vytvořit tak univerzální nástroj a ještě ke všemu s levným provozem a krátkou a levnou integrací? Podstatou všeho je neuronová síť, kterou jsme naučili ovládat uživatelské rozhraní, stejně jako to umí člověk. Pak už jí jen stačí „vysvětlit“, co má dělat, napsat skript. Psát skripty zvládne i junior, ale hlavně, pokud si zákazník nepřeje psát skripty, uděláme to za něj. Dokonce ani popis činnosti není vůbec složitý. Stačí nám tu činnost nahrát, jednoduše nám pomocí našeho Aiviro Nahrávače nahrajete, co děláte na obrazovce, a pak nám video automatizovaně pošlete. To je vše, podle videa vytvoříme skript, vy nám povolíte přístup k vám, například pomocí VPN a Remote Desktop a je to. Stejně, jako byste přijali externistu, který pracuje z domova.


Další příspěvky...

obchod@aiviro.com