Proč mít v týmu Aiviro Robota?

Aiviro Robot ve firmách pracuje v různých týmech, na účtárně, na obchodním oddělení nebo na HR. Je to spolehlivý kolega, kterého baví rutinní práce na počítači. Co ho naučíte, dělá 24/7. Jen kafe vám nepřipraví.

Proč mít v týmu Aiviro Robota?

Představte si, že byste naklonovali vašeho nejefektivnějšího zaměstnance! Tak to zatím neumíme, ale zaučit Aiviro Robota, aby se rozhodoval na základě zkušeností, tak to dokážeme..

A s námi to dokáže i váš kvalifikovaný člověk. Může zaučit Aiviro Robota, který mu bude pomáhat s jeho prací. Naučit Aiviro Robota odborným vědomostem a rozhodování to je výzva, ale výsledek stojí za to! Mnohem jednodušší je ovšem naučit Aiviro Robota každodenní rutinní práci na počítači.

Aiviro Robot ve firmách pracuje v různých týmech a všichni jsou s ním spokojení. Na účtárně připraví faktury, na obchodním oddělení nachystá cenové nabídky a zpracuje objednávky, na personálním oddělení pomůže s náborem i administrací zaměstnanců. Umí číst emaily a odpovídat na ně. Pracuje s tabulkami, databázemi, se soubory a kamarádí se s API. Je přesný, důkladný a rutina mu vůbec nevadí. Jestli si myslíte, že je to komplikované, tak to jste na omylu. Dokážeme vám, že opak je pravdou.

Co všechno umí náš Aiviro Robot? To se dozvíte ve videu...


Další příspěvky...

obchod@aiviro.com