Naše vybrané reference

RayService

Jedno klasické přísloví říká, “co můžeš udělat dnes odlož na zítřek a máš hned den volna”. My v RayService se řídím heslem “co můžeš udělat robotem, udělej, a máš hned nejedny ruce volné”. Díky skvělé práci všech zainteresovaných na projektu Aiviro nám robot dnes šetří práci v prodeji, v nákupu a na ekonomickém oddělení. Náš první robot Aiviro už netrpělivě vyhlíží další zajímavé výzvy a s tím se těší na příchod svého nového kolegy a kamaráda.

Rostislav Očadlík - Ředitel pro rozvoj technické infrastruktury RayService


Česká tisková kancelář

"Ve světě informací je spolehlivost a rychlost cenným artiklem. Aiviro Robot pracuje 24 hodin 7 dní v týdnu, je rychlý, spolehlivý, vyhledává informace z veřejných rejstříků a předává je redaktorům. Díky Aiviro Robotu máme více času na zpracování aktuálních zpráv."

Jaroslav Kábele - Ředitel pro strategii a rozvoj ČTK


Fides

"LATIS je robustní desktopová aplikace střežící naši zemi v různých oblastech. Pro její vývoj je nutný automatizovaný testing. Testy se spouští nad každou vývojovou větví při každé změně kódu. Pomocí Aivira lze automaticky testovat i starší verze aplikace, když je třeba vytvořit rychlý hotfix."

Ing. Vít Zapletal - Projektový manažer vývoje aplikace LATIS ve společnosti Fides


Další reference

100% Rework NEY spořitelní družstvo Flexcon INTERPAP Office Stepa Vemzu Diado Metal Czech Servisbal
obchod@aiviro.com