Aiviro tým

Aiviro tým Martin Nezbeda, Róbert Kolcún, Miriam Svobodová, Filip Unzeitig, Petr Zubalík a Jan Becher

Martin Studený

Integrátor
Martin.Studeny@Aiviro.com

Spouštím a hlídám naše roboty u zákazníků

Martin Studený - integrátor Aiviro


Martin Nezbeda

Integrátor
Martin.Nezbeda@Aiviro.com

Dělám vše, co vidím zákazníkům na očích

Martin Nezbeda - integrátor Aiviro


Miriam Svobodová

Integrátor, Aiviro Reader
Miriam.Svobodova@Aiviro.com

Vyvíjím a u zákazníků nasazuji strojové čtení dokumentů

Miriam Svobodová - integrátor Aiviro


Jan Becher

Head analyst
Jan.Becher@Aiviro.com
+420 732 785 937
Hledám u zákazníků práci pro naše roboty

Jan Becher - analytik Aiviro


Pavel Hamerník

Hlavní vývojář, architekt
Pavel.Hamernik@Aiviro.com

Hlídám aby vše technicky sedělo pohromadě

Pavel Hamerník - Hlavní vývojář, architekt


Petr Zubalík

Zákaznické neuronové sítě, Aiviro Mind
Petr.Zubalik@Aiviro.com

Zaměřuji se na neuronové sítě speciálně učené pro zákazníky

Petr Zubalík - neuronové sítě Aiviro


Róbert Kolcún

CTO, Co-Founder
Robert.Kolcun@Aiviro.com

Hlídám technologický směr

Róbert Kolcún - CTO, Co-Founder


Filip Unzeitig

CCO, Co-Founder
Filip@Aiviro.com
+420 604 245 726
Hledám nové zákazníky a starám se o stávající

Filip Unzeitig - CCO, Co-Founder Aiviro


Miroslav Buček

CEO, vize, Co-Founder
Miroslav.Bucek@Aiviro.com

Snažím se kormidlovat naši loď správným směrem

Miroslav Buček - CEO, Co-Founder Aiviro


obchod@aiviro.com